GDPR

V minulých rokoch sme vás oslovovali prostredníctvom e-mailov s ponukou účasti na akciách a školeniach organizovaných našou spoločnosťou. Avšak nové pravidlá EÚ so súhrnným označením GDPR nám od 25. mája 2018 nedovoľujú vás naďalej oslovovať prostredníctvom e-mailu bez toho, že by ste s týmto oslovovaním vyslovili súhlas. V tomto dokumente sa snažíme vysvetliť, aké údaje o vás spracovávame a akým spôsobom ich využívame.

Spracovanie osobných údajov

Evidujeme vaše meno, priezvisko, tituly, e-mailovú adresu a prípadne telefónne číslo. K týmto základným údajom postupom času pridávame informácie o akciách, na ktoré ste sa registrovali, či informácie o školeniach, ktoré ste absolvovali. Tieto informácie následne využívame na výber e-mailových adries, na ktoré zasielame upozornenia na akcie a školenia organizované našou spoločnosťou. Vďaka týmto informáciám sa nám v minulých rokoch podarilo značne znížiť počet e-mailov zasielaných na každú jednu e-mailovú adresu a súčasne zvýšiť pravdepodobnosť, že vás zaslaná pozvánka či informácia bude naozaj zaujímať a nebude pre vás obťažujúca.

Pokiaľ si naďalej prajete dostávať informácie o akciách a školeniach, je nevyhnutné vysloviť súhlas so spracovaním osobných údajov vo vyššie uvedenom rozsahu. Svoj súhlas môžete kedykoľvek zrušiť. Pri vyslovení nesúhlasu sa vaše údaje zo systému vymažú. Urobiť tak môžete vo formulári nižšie.