Referencie

Aktívne spolupracujeme s našimi zákazníkmi a tiež ich podporujeme. Na tejto stránke nájdete našich zákazníkov v Českej aj Slovenskej republike, ktorí značku InBody využívajú vo svojich zariadeniach.

 • Ahoj, volám sa Yveta a čoskoro oslávim svoje päťdesiatiny ? Už viac ako 20 rokov podnikám v oblasti tvarovania postavy a redukcie hmotnosti. Začala som kozmetickým salónom s lymfodrenážou, vacupressom, roleticom, kavitáciou, vibračnou plošinou a i. Na začiatku svojho podnikania som všetky jedálne lístky musela počítať, než mi prišla do cesty instantná potravina, ktorá je obohatená o vitamíny, minerály, stopové prvky a vlákninu. Táto potravina je jednak rýchlejšia na prípravu, a tiež je vhodná na redukciu hmotnosti a hlavne je chuťovo mňam. Aby moji klienti presne vedeli, z čoho redukujú, tak som cca pred 10 rokmi začala uvažovať o kúpe prvého prístroja InBody. I keď jazdím na motocykli Harley Davidson (čo je pre nás motorkárov jahôdka na torte), tak ma cena za InBody celkom zaskočila. Na základe ceny som začala pátrať prečo, pre mňa „obyčajná“ váha, je za takú raketu. Pre jeho kúpu som sa rozhodla z dôvodu presnosti merania oproti iným váham a zároveň jednoduchosťou prezentácie výsledkov (a, samozrejme, na tom mal podiel majiteľ InBody Czech Republic, čo je veľký sympaťák). Postupom času som zistila, že si bez tohto pomocníka nedokážem predstaviť žiadnu svoju poradňu. V súčasnosti mám už sedem poradní zameraných na redukciu hmotnosti a hlavne na udržanie úbytku tuku, kde disponujem váhami od InBody. Z „obyčajnej“ váhy sa stala moja pravá ruka a najväčší pracant. Keďže mnoho ľudí má tendenciu klamať sami sebe, každý hneď vždy zmäkne a vyklopí pravdu po predložení podrobnej analýzy ich tela. S pribúdajúcimi poradňami vo mne stúpla túžba mať tie najlepšie prístroje InBody a ja veľmi ďakujem za to, že už máme tri váhy najvyššej kvality (InBody 770), čo, samozrejme, nemyslím tak, že InBody 230 je nejako zlá, aj touto disponujem a som za ňu vďačná. Za veľký benefit považujem, že majitelia InBody reagujú veľmi rýchlo na akýkoľvek problém či radu a dokonca nám sú ochotní poskytnúť všeobecné školenia, pokiaľ ide o našu problematiku. Preto nie je dôvod o tejto firme hovoriť inak ako v pozitívach. Majte sa a smejte sa. S úsmevom na perách, vaša Yvet.

  Yveta Skalická - Hradec Králové

 • Vážený pán inžinier, 

  neviem, či píšem k tým správnym očiam, ale veľmi rada by som sa poďakovala týmto spôsobom pánu Dědkovi za neuveriteľnú pomoc, trpezlivosť a ochotu, ktorú mi už niekoľkýkrát preukázal v okamihu, keď malo moje InBody 230 problémy s databázou. 

  InBody mám (tuším) od roku 2009 a som nadmieru spokojná. Starám sa oň denne s láskou a radosťou. Na vašej diagnostike som závislá ?, a tak v okamihu akejkoľvek komplikácie s programom, či s prepojením s mojím „retro“ PC, náležite spanikárim. ...... Je nutné podotknúť, že moje IT schopnosti sú na úrovni novorodenca, teda komunikácia so mnou v tomto smere je takmer nemožná.

  Preto by som veľmi rada ocenila neuveriteľnú schopnosť pána Dědka, ktorému sa už niekoľkýkrát podarilo urobiť so mnou „opravu“ na diaľku. Nechápem, ako to dokázal?. Jeho trpezlivosť, schopnosť vysvetľovania a pokoj si zaslúžia veľké uznanie a ja z celého srdca ĎAKUJEM. 

  Som rada, že som si zvolila diagnostiku od vás a ĎAKUJEM za skvelý servis, ktorý mi pán Dědek (aj mimo pracovného času!!!) už niekoľkýkrát poskytol ?

  Prajem vám všetkým veľa zdravia, úspechov a spokojných zákazníkov.

  S úctou Markéta Karasová ?

  Markéta Karasová

Pardubický kraj

Poradca Fitnescentrá zdravotnícke zariadenia školy a výskumné ústavy

HATEA salon

K Olšině 333

530 09 Pardubice

 • InBody 230

R & R studio

28. října 562
Žamberk 564 01

 • InBody 230

ČAD - Hamzovo dialyzační centrum

Košumberk 96 
538 54 Luže 

Cambridge Weight Plan Dobrkovská Vanda

Pardubice,

Masarykovo náměstí 1544

 • InBody 230

Cambridge Weight Plan Skalická Yveta Pardubice

Pardubice,

Masarykovo náměstí 1544

 • InBody 230

CrossFit Pardubice

Fit & Sys

Pernerova 444,

Pardubice

 • InBody 230

FK ERA-PACK Chrudim, z.s.

Čáslavská 328

537 01 Chrudim

Fyziofitness - centrum zdraví a sportu

Lidmily Malé 619,

Pardubice - Dubina

 • InBody 230

Institut ochrany obyvatelstva

Na Lužci 204
533 41 Lázně Bohdaneč

Institut preventivní medicíny a redukce nadváhy

 • InBody 230

KetoDiet

KetoDiet

Generála Svobody 110

533 51 Pardubice

         

KINEZIOLOGIE ONE BRAIN

Pernerova 444 
Pardubice 530 02

 • InBody 230

LUCKYfitness - InBody R20

Náměstí Míru 192/95
568 02 Svitavy

 • InBody 230

Mgr. Josef Mňuk

Slunečná 76

566 01 Vysoké Mýto

 • InBody 230

Poradce pro výživu - Pardubice

Jiráskova, 2860

Pardubice

 • InBody 230

Saliceto

Mozartova 449

Pardubice

 • InBody 230

Sportovní a rekreační areál POD ČERNÝM LESEM

Pod Černým lesem 1024
564 01 Žamberk

 • InBody 230

Svitavská nemocnice

Kollárova 643/7,

Svitavy 568 25

Zuzana Kielová - Studio fit

Na Šancích 1176

Chrudim

 • InBody 230