Referencie

Aktívne spolupracujeme s našimi zákazníkmi a tiež ich podporujeme. Na tejto stránke nájdete našich zákazníkov v Českej aj Slovenskej republike, ktorí značku InBody využívajú vo svojich zariadeniach.

 • Ahoj, volám sa Yveta a čoskoro oslávim svoje päťdesiatiny ? Už viac ako 20 rokov podnikám v oblasti tvarovania postavy a redukcie hmotnosti. Začala som kozmetickým salónom s lymfodrenážou, vacupressom, roleticom, kavitáciou, vibračnou plošinou a i. Na začiatku svojho podnikania som všetky jedálne lístky musela počítať, než mi prišla do cesty instantná potravina, ktorá je obohatená o vitamíny, minerály, stopové prvky a vlákninu. Táto potravina je jednak rýchlejšia na prípravu, a tiež je vhodná na redukciu hmotnosti a hlavne je chuťovo mňam. Aby moji klienti presne vedeli, z čoho redukujú, tak som cca pred 10 rokmi začala uvažovať o kúpe prvého prístroja InBody. I keď jazdím na motocykli Harley Davidson (čo je pre nás motorkárov jahôdka na torte), tak ma cena za InBody celkom zaskočila. Na základe ceny som začala pátrať prečo, pre mňa „obyčajná“ váha, je za takú raketu. Pre jeho kúpu som sa rozhodla z dôvodu presnosti merania oproti iným váham a zároveň jednoduchosťou prezentácie výsledkov (a, samozrejme, na tom mal podiel majiteľ InBody Czech Republic, čo je veľký sympaťák). Postupom času som zistila, že si bez tohto pomocníka nedokážem predstaviť žiadnu svoju poradňu. V súčasnosti mám už sedem poradní zameraných na redukciu hmotnosti a hlavne na udržanie úbytku tuku, kde disponujem váhami od InBody. Z „obyčajnej“ váhy sa stala moja pravá ruka a najväčší pracant. Keďže mnoho ľudí má tendenciu klamať sami sebe, každý hneď vždy zmäkne a vyklopí pravdu po predložení podrobnej analýzy ich tela. S pribúdajúcimi poradňami vo mne stúpla túžba mať tie najlepšie prístroje InBody a ja veľmi ďakujem za to, že už máme tri váhy najvyššej kvality (InBody 770), čo, samozrejme, nemyslím tak, že InBody 230 je nejako zlá, aj touto disponujem a som za ňu vďačná. Za veľký benefit považujem, že majitelia InBody reagujú veľmi rýchlo na akýkoľvek problém či radu a dokonca nám sú ochotní poskytnúť všeobecné školenia, pokiaľ ide o našu problematiku. Preto nie je dôvod o tejto firme hovoriť inak ako v pozitívach. Majte sa a smejte sa. S úsmevom na perách, vaša Yvet.

  Yveta Skalická - Hradec Králové

 • Vážený pán inžinier, 

  neviem, či píšem k tým správnym očiam, ale veľmi rada by som sa poďakovala týmto spôsobom pánu Dědkovi za neuveriteľnú pomoc, trpezlivosť a ochotu, ktorú mi už niekoľkýkrát preukázal v okamihu, keď malo moje InBody 230 problémy s databázou. 

  InBody mám (tuším) od roku 2009 a som nadmieru spokojná. Starám sa oň denne s láskou a radosťou. Na vašej diagnostike som závislá ?, a tak v okamihu akejkoľvek komplikácie s programom, či s prepojením s mojím „retro“ PC, náležite spanikárim. ...... Je nutné podotknúť, že moje IT schopnosti sú na úrovni novorodenca, teda komunikácia so mnou v tomto smere je takmer nemožná.

  Preto by som veľmi rada ocenila neuveriteľnú schopnosť pána Dědka, ktorému sa už niekoľkýkrát podarilo urobiť so mnou „opravu“ na diaľku. Nechápem, ako to dokázal?. Jeho trpezlivosť, schopnosť vysvetľovania a pokoj si zaslúžia veľké uznanie a ja z celého srdca ĎAKUJEM. 

  Som rada, že som si zvolila diagnostiku od vás a ĎAKUJEM za skvelý servis, ktorý mi pán Dědek (aj mimo pracovného času!!!) už niekoľkýkrát poskytol ?

  Prajem vám všetkým veľa zdravia, úspechov a spokojných zákazníkov.

  S úctou Markéta Karasová ?

  Markéta Karasová

Kralovéhradecký kraj

Poradca Fitnescentrá zdravotnícke zariadenia školy a výskumné ústavy

aaaprdelky

Buzulucká 431
Hradec Králové

Cambridge Weight Plan Skalická Yveta

Buzulucká 431

Hradec Králové

Centrum zdraví Dobruška

Nádražní 606
518 01 Dobruška

EXTRIFIT GYM

Svitavská 1814/2,

50003 Hradec Králové

Fakulta vojenského zdravotnictví Univerzity obrany

Třebešská 1575,

500 02 Hradec Králové

Farmaceutická fakulta v Hradci Králové Univerzity Karlovy

Akademika Heyrovského 1203
500 05 Hradec Králové

Fit poradna

Dlouhá 561,
506 01 Jičín

Fit Poradna - Šárka Hajská

Podhradská 6

506 01 Jičín - Nové město

HELAGO

Kladská 1082/67

500 03 Hradec Králové

 • InBody 230

Ing. Hana Střítecká, DiS., Ph.D. - FitBee s.r.o.

Horova 36 (4. patro)

Hradec Králové

Ing. Kateřina Pecharová nutriční specialista

Plácelova 1257

Hradec Králové, 

 • InBody 230

NUTRI FOOD PLAN –Stanislava Fráňová

Štěnkov 88

503 46 Třebechovice pod Orebem

Nutriční poradna FitBee Hradec Králové

Horova 36
50002 Hradec Králové

NutriForFit

Skřivánčí 770

Trutnov

 • InBody 230

Oblastní nemocnice Jičín a.s. - Nutriční poradna

Bolzanova 512

506 01 Jičín

Ondřej Kraják - personal trainer

U Labe 427,

500 02, Hradec Králové

Pavel Vozdek

Vašátkova 15,

Solnice

 • InBody 230

Poradna Fit Makyta

Palackého 61

506 01 Jičín

Salon Suzane

Hradební 12

Trutnov

 • InBody 230

SUNFOOD

Pulice 120,

518 01 Dobruška

Univerzita Obrany Fakulta vojenského zdravotnictví

Třebešská 1575,

500 01, Hradec Králové

VitaLife - hubněte s chutí

Labská kotlina I. 1026
500 02,Hradec Králové

 • InBody R20

VVlife studio

Mandysova 1409,

Moravské Předměstí

500 12 Hradec Králové

Zdravá výživa

K Sokolovně 423,

503 41, Hradec Králové

 • InBody R20

ZDRAVĚ JÍST A ŽÍT

503 22 Libčany 223

 • InBody 230