Referencie

Aktívne spolupracujeme s našimi zákazníkmi a tiež ich podporujeme. Na tejto stránke nájdete našich zákazníkov v Českej aj Slovenskej republike, ktorí značku InBody využívajú vo svojich zariadeniach.

 • Ahoj, volám sa Yveta a čoskoro oslávim svoje päťdesiatiny ? Už viac ako 20 rokov podnikám v oblasti tvarovania postavy a redukcie hmotnosti. Začala som kozmetickým salónom s lymfodrenážou, vacupressom, roleticom, kavitáciou, vibračnou plošinou a i. Na začiatku svojho podnikania som všetky jedálne lístky musela počítať, než mi prišla do cesty instantná potravina, ktorá je obohatená o vitamíny, minerály, stopové prvky a vlákninu. Táto potravina je jednak rýchlejšia na prípravu, a tiež je vhodná na redukciu hmotnosti a hlavne je chuťovo mňam. Aby moji klienti presne vedeli, z čoho redukujú, tak som cca pred 10 rokmi začala uvažovať o kúpe prvého prístroja InBody. I keď jazdím na motocykli Harley Davidson (čo je pre nás motorkárov jahôdka na torte), tak ma cena za InBody celkom zaskočila. Na základe ceny som začala pátrať prečo, pre mňa „obyčajná“ váha, je za takú raketu. Pre jeho kúpu som sa rozhodla z dôvodu presnosti merania oproti iným váham a zároveň jednoduchosťou prezentácie výsledkov (a, samozrejme, na tom mal podiel majiteľ InBody Czech Republic, čo je veľký sympaťák). Postupom času som zistila, že si bez tohto pomocníka nedokážem predstaviť žiadnu svoju poradňu. V súčasnosti mám už sedem poradní zameraných na redukciu hmotnosti a hlavne na udržanie úbytku tuku, kde disponujem váhami od InBody. Z „obyčajnej“ váhy sa stala moja pravá ruka a najväčší pracant. Keďže mnoho ľudí má tendenciu klamať sami sebe, každý hneď vždy zmäkne a vyklopí pravdu po predložení podrobnej analýzy ich tela. S pribúdajúcimi poradňami vo mne stúpla túžba mať tie najlepšie prístroje InBody a ja veľmi ďakujem za to, že už máme tri váhy najvyššej kvality (InBody 770), čo, samozrejme, nemyslím tak, že InBody 230 je nejako zlá, aj touto disponujem a som za ňu vďačná. Za veľký benefit považujem, že majitelia InBody reagujú veľmi rýchlo na akýkoľvek problém či radu a dokonca nám sú ochotní poskytnúť všeobecné školenia, pokiaľ ide o našu problematiku. Preto nie je dôvod o tejto firme hovoriť inak ako v pozitívach. Majte sa a smejte sa. S úsmevom na perách, vaša Yvet.

  Yveta Skalická - Hradec Králové

 • Vážený pán inžinier, 

  neviem, či píšem k tým správnym očiam, ale veľmi rada by som sa poďakovala týmto spôsobom pánu Dědkovi za neuveriteľnú pomoc, trpezlivosť a ochotu, ktorú mi už niekoľkýkrát preukázal v okamihu, keď malo moje InBody 230 problémy s databázou. 

  InBody mám (tuším) od roku 2009 a som nadmieru spokojná. Starám sa oň denne s láskou a radosťou. Na vašej diagnostike som závislá ?, a tak v okamihu akejkoľvek komplikácie s programom, či s prepojením s mojím „retro“ PC, náležite spanikárim. ...... Je nutné podotknúť, že moje IT schopnosti sú na úrovni novorodenca, teda komunikácia so mnou v tomto smere je takmer nemožná.

  Preto by som veľmi rada ocenila neuveriteľnú schopnosť pána Dědka, ktorému sa už niekoľkýkrát podarilo urobiť so mnou „opravu“ na diaľku. Nechápem, ako to dokázal?. Jeho trpezlivosť, schopnosť vysvetľovania a pokoj si zaslúžia veľké uznanie a ja z celého srdca ĎAKUJEM. 

  Som rada, že som si zvolila diagnostiku od vás a ĎAKUJEM za skvelý servis, ktorý mi pán Dědek (aj mimo pracovného času!!!) už niekoľkýkrát poskytol ?

  Prajem vám všetkým veľa zdravia, úspechov a spokojných zákazníkov.

  S úctou Markéta Karasová ?

  Markéta Karasová

Plzeňský kraj

Poradca Fitnescentrá zdravotnícke zariadenia školy a výskumné ústavy

Avalon Fitness

Poděbradova 2842/1

Plzeň

B-FIT Rokycany

V Kasárnách 1281,

Rokycany

Centrum Celostní Péče Fontána

Vltavínová 8,

32600 Plzeň

Eva centrum zdravého životního stylu

Čelakovského 348,

337 01  Rokycany

 • InBody 230

FAČR - Plzeň

33. ZŠ

T. Brzkové 31

318 00 Plzeň

Fitness centrum POHODA

Dragounská 7
339 01  Klatovy

 • InBody 230

Harmonizační a regenerační centrum Kontakta

Na Terasách 2/1490
Plzeň 312 00

 • InBody 230

InBody Centrum

Sady Pětatřicátníků 48/33

323 00 Plzeň

 • InBody 230

Lékařská fakulta UK v Plzni

Husova 3,

l306 05 Plzeň 3

Leoš Žalio

Slunečná 1004

33023 Nýřany

 • 777 124 777

MartSoft

Skladová 17 
32600 PLZEŇ

 • InBody 230

MUDr. Mirka Pavelcová

Naturopatica

Náměstí Republiky 28
301 00  Plzeň

 • InBody 230

Pavel Foltýn

Dolní náměstí 5

330 33 Město Touškov

Poradenství Gastronomie

Sportovní a podnikatelská střední škola Plzeň

Sady 5.května 21
301 12 Plzeň

 • InBody 230

Sportovní gymnázium, Plzeň

Tánorská 28
Plzeň

 • InBody 230

Střední zdravotnická škola a Vyšší odborná škola zdravotnická Plzeň

Karlovarská 1210/99,

323 00 Plzeň 1

Věra Schmid - Výživové poradenství Cambridge Weight Plan

Francouzská tř. 2080/4,

326 00 Plzeň 2-Slovany

Výživové poradenství Plzeň - Galerie Slovany

náměstí Generála Píky 2703/27,

326 00 Plzeň

Západočeská univerzita v Plzni

Univerzitní 8

Plzeň

Zuzana Valentová

Waltrova 994/35,

318 00, Plzeň

 • InBody R20